harta romania apan
Office: +40 742 089 242
Piese şi acesorii: +40 742 283 339 
E-mail: contact@mccormick-apan.ro
Adresa: Brăila, DN 22B, km 4.5 

ECHIPA APAN AGRICULTURE EQUIPMENTS

Suntem încântaţi să te cunoaştem. Ne face plăcere să-ţi oferim asistenţă în domeniul echipamentelor agricole

Sorin Dobrota

Sorin Dobrotă
Director executiv
Head Office
+40740.052.246 
sorin.dobrota@apan.ro

Alex Dugheana

Dughiana Alexandru
Manager Produs /Tractoare si Utilaje agricole
Head Office
+40749.029.621 
alexandru.dughiana@apan.ro

liviu brinzila

Liviu Brînzilă
Director Regional Vanzari
Botosani, Suceava, Iasi, Bacau, Neamt, Vaslui
+40748.230.052 
liviu.brinzila@apan.ro 

daniel dudau

Daniel Dudău
Director Regional Vanzari
Braila, Galati, Vrancea, Tulcea, Buzau, Prahova
+40747.024.763 
daniel.dudau@apan.ro

robert parvu

Robert Pîrvu
Director Regional Vanzari
Calarasi, Ialomita, Constanta
+4075.1058.137 
robert.pirvu@apan.ro 

Ionascu Marinel

Ionascu Marinel Alexandru
Consilier Vanzari
Olt
+40749.022.949
marinel.ionascu@apan.ro

ana maria stanciu

Ana Maria Movileanu
Asistent manager
Head Office
+40742.089.242 
anamaria.movileanu@apan.ro

lili pavel

Lili Pavel
Consilier Marketing
Head Office
+40741.072.997 
lili.pavel@apan.ro

 
brencu gabriel

Brencu Gabriel
Director Regional Vanzari
Giurgiu, Dambovita, Arges, Teleorman, Ilfov 
+40745.078.939
gabriel.brencu@apan.ro

gigi cristea

Gigi Cristea
Consilier Vânzări
Tulcea, Constanţa
+40748.885.213 
gigi.cristea@apan.ro

vlada claudiu

Vlada Claudiu
Consilier Vanzari
Dolj , Olt
+40756.062.268
claudiu.vlada@apan.ro

liviu pantofaru

Liviu Pantofaru
Consilier Vânzări
Neamţ, Bacău, Suceava
+40756.101.625 
liviu.pantofaru@apan.ro

coman claudiu gabriel

Coman Claudiu Gabriel
Consilier Vânzări
Buzau, Prahova , Brasov
+40751.220.290
claudiu.coman@apan.ro

trandafir cosmin

Trandafir Cosmin
Consilier Vânzări
Galati
+40742.017.974
cosmin.trandafir@apan.ro

cosmin preda

Cosmin Preda
Director Regional
Olt, Teleorman, Arges, Dolj
+40751.237.156 
cosmin.preda@apan.ro 

man

Ionel Florin Adrian 
Consilier Vanzari
Olt, Dolj, Mehedinti , Valcea
+40751.170.624 
adrian.ionel@apan.ro

milea-lucian

Milea Lucian
Specialist Pomicultura si Viticultura
Vrancea
+40755.086.643
lucian.milea@apan.ro

alinsofan

Sofan Alin
Consilier vanzari
Dambovita , Teleorman
+40751.050.072
alin.sofan@apan.ro

popa nicolae gabriel

Popa Nicolae Gabriel
Consilier de vanzari
Ialomita , Calarasi
+40747.047.993
gabriel.popa@apan.ro

bercaruflavius
Bercaru Flavius
Consilier Vânzări
Constanţa
+40757.087.787 
flavius.bercaru@apan.ro
 
chiritageorgian

Chirita Georgian
Consilier vanzari
Buzau, Braila
+40753.286.460
georgian.chirita@apan.ro