harta romania apan
Office: +40 742 089 242
Piese şi acesorii: +40 742 283 339 
E-mail: contact@mccormick-apan.ro
Adresa: Brăila, DN 22B, km 4.5 

ECHIPA APAN AGRICULTURE EQUIPMENTS

Suntem încântaţi să te cunoaştem. Ne face plăcere să-ţi oferim asistenţă în domeniul echipamentelor agricole

Sorin Dobrota

Sorin Dobrotă
Director executiv
Head Office
+40740.052.246 
sorin.dobrota@apan.ro

Alex Dugheana

Dughiana Alexandru
Manager Produs /Tractoare si Utilaje agricole
Head Office
+40749.029.621 
alexandru.dughiana@apan.ro

liviu brinzila

Liviu Brînzilă
Director Regional Vanzari 
Botosani, Suceava, Iasi, Bacau, Neamt, Vaslui
+40748.230.052 
liviu.brinzila@apan.ro 

 
daniel dudau

Daniel Dudău
Director Regional Vanzari 
Braila, Vrancea, Galati, Tulcea, Buzau, Prahova
+40747.024.763 
daniel.dudau@apan.ro

cosmin preda

Cosmin Preda
Director Regional Vanzari
Olt, Dolj, Gorj, Valcea
+40751.237.156 
cosmin.preda@apan.ro 

malureanu dragos

Malureanu Dragos
Director Produs Agrifac
+40749.063.296
dragos.malureanu@apan.ro 

alinsofan

Sofan Alin
Director Regional Vanzari
Giurgiu,Dambovita,Arges,Teleorman,Ilfov
+40751.050.072
alin.sofan@apan.ro

radu nicu
Radu Nicu
Manager Produs Rostselmash
0749.125.290
nicu.radu@apan.ro
ana maria stanciu

Ana Maria Movileanu
Asistent manager
Head Office
+40742.089.242 
anamaria.movileanu@apan.ro

lili pavel

Lili Pavel
Consilier Marketing
Head Office
+40741.072.997 
lili.pavel@apan.ro

gigi cristea

Gigi Cristea
Consilier Vânzări
Tulcea
+40748.885.213 
gigi.cristea@apan.ro

chiritageorgian

Chirita Georgian 
Consilier vanzari 
Buzau, Braila
+40753.286.460
georgian.chirita@apan.ro 

 
liviu pantofaru

Liviu Pantofaru
Consilier Vânzări
Neamţ, Bacău, Suceava
+40756.101.625 
liviu.pantofaru@apan.ro

coman claudiu gabriel

Coman Claudiu Gabriel
Consilier Vânzări
Prahova , Brasov
+40751.220.290
claudiu.coman@apan.ro

trandafir cosmin

Trandafir Cosmin
Consilier Vânzări
Galati
+40742.017.974
cosmin.trandafir@apan.ro

milea-lucian

Milea Lucian
Specialist Pomicultura si Viticultura
Vrancea
+40755.086.643
lucian.milea@apan.ro

gulerciprian

Guler Ciprian
Specialist horticultura
+40751 170 624
ciprian.guler@apan.ro

 

 alinsofan

Voloaca Alexandru
Consilier Vanzari
Ialomita
+40749.021.242
alexandru.voloaca@apan.ro

Ionascu Marinel

Ionascu Marinel Alexandru
Consilier Vanzari 
Olt
+40749.022.949 

marinel.ionascu@apan.ro