harta romania apan

ECHIPA APAN AGRICULTURE EQUIPMENTS

Suntem încântaţi să te cunoaştem. Ne face plăcere să-ţi oferim asistenţă în domeniul echipamentelor agricole

  Braila
cioc marius

Marius Cioc
Consilier Vanzari Piese de Schimb
Braila
+4 0753074636
marius.cioc@apan.ro

man

Marian Taras
Sef Atelier Service
Head Office
+4 0741/ 271751
marian.taras@apan.ro

 
 
   
  Slobozia

Robert Bocu
Consilier Vanzari Piese de Schimb,
Slobozia,
+4 0751277829
robert.bocu@apan.ro

narcis grigore

Narcis Grigore
Consilier Vanzari Piese de Schimb,
Slobozia,
+4 0751277829
narcis.grigore@apan.ro

   
florin grigore

Florin Grigore
Consilier Vanzari Piese de Schimb,
Slobozia,
+4 0741071189
florin.grigore@apan.ro

 
   
  Iasi
man

Alexandru Vrabie
Consilier Vanzari Piese de Schimb
Punct lucru Iasi
+4 0751277804
alexandru.vrabie@apan.ro

man

Marian Taras
Sef Atelier Service
Head Office
+4 0741271751
marian.taras@apan.ro

   
  Focsani
man

Radulescu Radu 
Consilier Vanzari Piese de Schimb
Punct de lucru Focsani (Str Calea Moldovei (Soseaua de Centura)
+4 0742281639 

radu.radulescu@mail.apan.ro

man

Marian Taras
Sef Atelier Service
Head Office
+4 0741/ 271751
marian.taras@apan.ro

   
  Olt
man

Ionel Tilvanoiu
Consilier Vanzari Piese de Schimb
+4 0749208468
ionel.tilvanoiu@apan.ro

man

Ilie Iulian Ionescu
Consilier Vanzari Piese de Schimb
+4 0749208468
iulian.ionescu@apan.ro

 

 

pieseschimbpromo

 

Pentru ca afacerea dvs. sa prospere stim cat de importanta este buna functionare a utilajelor si va recomandam folosirea exclusiva a pieselor de schimb si lubrifiantilor de origine.

Datorita sistemului nostru logistic puternic dezvoltat va garantam livrarea pieselor in cel mai scurt timp posibil (24h pentru reperele aflate in stocul nostru si 48h pentru reperele aflate in orice depozit afiliat din Europa).

Piesele de schimb de origine sporesc randamentul utilajelor dvs. si prelungesc durata de viata a acestora.

Cu o abordare orientată pe client şi un personal tehnic calificat, service-ul şi asistenţa tehnică APAN AGICULTURE EQUIPMENTS sunt sinonime cu calitatea.

Fiecare client este unic

Îndeplinirea cerintelor clientului este prima prioritate a personalului tehnic, acest lucru înseamnă ascultarea și înțelegerea nevoilor clienților, oferindu-le asistenţă şi îndrumarea acestora spre cea mai potrivită soluție pentru fiecare caz în parte.

Asistența tehnică - un serviciu de calitate.

Serviciul de asistență tehnică McCORMICK este efectuat de o echipă profesionistă cu cunostinţe tehnice complete, precise atent acumulate în urma programelor de formare. Controlul înainte de livrare, reviziile periodice, reparațiile, oferta de piese de schimb originale şi accesorii reprezintă punctele noastre forte.

Calitatea serviciului de asistență tehnică este garantată de standardele profesionale ridicate ale personalului nostru, care participă cu succes la instruirea periodică și cursurile de perfecționare organizate. Personalul nostru de asistență tehnică este pus continuu la încercare pentru a oferi, întotdeauna, clientului cele mai bune servicii.

 oferta speciala2

 

Urmariti-ne si pe Facebook:



 

SC APAN AGRICULTURE EQUIPMENTS SRL 

J09/472/2005 
RO 17540498 
DN22B, KM 4, Brăila
RAIFFEISEN BANK - Suc. Brăila 
RO65 RZBR 0000 0600 0670 9101

 

Acest site foloseşte cookie-uri.

Prin continuarea navigării, eşti de acord cu modul de utilizare a acestor informaţii. Citeste mai mult...

Accept!